Hakkımızda

kibrismobilya.net kimdir?

kibrismobilya.net, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. İnegöl’de kurulmuş, İnegöl  mağazasından yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. İnegöl vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. kibrismobilya.net, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. kibrismobilya.net, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar. kibrismobilya.net'te satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. kibrismobilya.net, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler, İnegöl’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

kibrismobilya.net'te satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

kibrismobilya.net'te satılan ürünler Türkiye’nin Mobilya Şehri İnegöl'de önde gelen ve anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üreticilerimizden doğrudan müşteriye teslimat yapılır.

kibrismobilya.net'te satılan ürünler neden uygun fiyatlarda?

kibrismobilya.net, ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Normal cadde mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar. kibrismobilya.net, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Tüm Kıbrıs'a ücretsiz olarak teslimat yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar. Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese bina önüne kadar ücretsiz olarak teslim edilir, Dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.

Teslimat ücretsiz mi?

Teslimat hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Kurulum ve montajı kim yapıyor?

Kurulum gerektiren ürün gruplarında kurulum kibrismobilya.net'e aittir. Tüm il merkezlerine ve iller arası güzergah üzeri ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak kibrismobilya.net tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bazı ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir.

Kurulum ve montaj ücretli mi?

Belirtilen ürünlerde montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Ürünlerinizi görebileceğimiz bir mağazanız var mı?

İnegöl'de, ürün kalitelerini görüp kıyaslama yapabileceğiniz sizin için seçtiğimiz ürünlerin bulunduğu showroom'umuz bulunmaktadır.Çok yakında Lefkoşa' da  da irtibat büromuz ve showroomumuz açılacaktır. 

Showroom'unuz ne zamanlar açık?

Haftanın her günü 09:00- 20:00 açık olan showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

kibrismobilya.net'te hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

kibrismobilya.net'te sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %20 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını  nakit ise ürünü teslim alınca ürünü teslim eden çalışma arkadaşlarımıza teslim edebilrisiniz,kredi kartı ise ürün sevkedilmeye hazırlandığında mail order yöntemi ile sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde ödeyebilirsiniz.  Havale ya da EFT ile alışveriş için mobilyamarketi.net banka hesap bilgileri şöyledir:Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi(PTT) Ünvan Mehmet Emin GÜRSU Banka Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi(PTT)-İnegöl Hesap No 10458759, Garanti Bankası A.Ş. TR35 0006 2001 4540 0006 6999 83 , Garanti Bankası Euro Hesabı TR06 0006 2001 4540 0009 0995 09 , Türkiye İş Bankası A.Ş. Mehmet Emin GÜRSU Tr86 0006 4000 0012 2390 0597 88

kibrismobilya.net'te hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?

Sipariş oluşturulduğunda bu konuda detaylı bilgi müşteri temsilcisi tarafından size bildirecektir. Kredi kartınıza göre 9 taksite kadar bu imkan sağlanabilmektedir

İade şartlarınız nelerdir?

kibrismobilya.net'ten alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda teslimat tarihinden itibaren iade edebilirsiniz veya değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz – iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

 

www.kibrismobilya.net     www.mobilyamarketi.net sitesinin Kıbrıs'ta hizmet veren kuruluşudur.Panel Tool

Reset

Trabzon Seo Uzmanı
Trabzon Seo
Trabzon E-Ticaret Danışmanı
Trabzon Web Tasarımı
Trabzon Arama Motoru Optimizasyonu
Trabzon Sosyal Medya Yönetimi
Trabzon E-Mail Pazarlama
Trabzon Toplu Mail
Trabzon Online Pazarlama
Trabzon Instagram Uzmanı
Trabzon Firma Reheberi Kayıt
Trabzon Seo
Trabzon Seo Paketi
Trabzon Garantili Seo
Trabzon Online Pazarlama
Trabzon Web Tasarım
Trabzon Web Tasarımı
Trabzon Web
Trabzon Ucuz Web Sitesi
Trabzon Web Sitesi Fiyatları
Trabzon web Tasarım Firmaları
Trabzon Web Tasarım Firmaları
Trabzon Seo
Trabzon Seo Uzmanı
Trabzon Seo Paketi
Notice: Undefined variable: wp_670rnms in /home/kibrismobilya/public_html/index.php on line 251